- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Středa 24.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00CZECH DANCE TOUR 2024: Jinřichův Hradec
14:00Óčko hity
14:05YouTube Chart
15:00Óčko hity
17:00Smartmania
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00O Black List
20:00O BLACK TALK: LBOY
20:50Hot hity
21:00Óčko Unlocked
21:30Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:00Největší hity
10:00Jukebox ve čtyři
16:0080’s hitparáda
17:00Největší hity
18:00Můj rok, moje love: 1996
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Devadesátky
22:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres HOT
11:00Expres PM
12:00Expres OLDSCHOOL
21:00Expres NITE
22:00SLEEPIN’
00:00MORNIN’
07:00GRIME TIME
11:00WORKIN’
12:00TRIPLESHOT
18:00WORKIN’
18:05SPOTIFY CZECH LIST
19:00R&B JAMMIN’
20:00O BLACK TALK: LBOY
21:00CHILLIN’
22:00REWIND! 5. ELEMENT
23:00SLEEPIN’
00:00Revolution
00:00Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Retro party
20:00Revolution
00:30METALMANIA
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02METALMANIA
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02TO BYL RO(C)K
20:00FOREVER ROCK
20:20ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02TO BYL RO(C)K
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Floribama Shore II (14)
00:45K popukání XXXIII (21)
01:30Ideální pár IV (5)
01:55Ideální pár IV (6)
02:40MTV Breakfast Club
06:00Náctileté maminky 2 VIII (41)
09:30Náctileté maminky 2 VIII (42)
10:10Náctileté maminky 2 IX (2)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VII (9)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu VII (10)
12:30Catfish: Láska online VIII (8061)
13:15Catfish: Láska online VIII (8062)
13:55K popukání XVIII (36)
14:40Ideální pár IV (7)
15:05Ideální pár IV (8)
15:55Catfish: Láska online VI (20)
16:45Catfish: Láska online IV (23)
17:30Catfish: Láska online VII (23)
18:10Catfish: Láska online VIII (8024)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (11)
19:45K popukání XXXIV (30)
20:30K popukání XXXII (24)
20:55K popukání XXXII (25)
21:15K popukání XXXII (26)
21:40Mistr jehly XIII (14)
23:05Geordie Shore XVI (1)
23:55Floribama Shore II (15)
00:45K popukání XXXIII (22)
01:30Ideální pár IV (7)
01:55Ideální pár IV (8)
02:40Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
18:0050 Best R&B Collabs Ever!
19:00Big Tunes!
22:00Reload! Club Classics
23:00Ultimate Rap & RnB
00:00Big Tunes!
01:00Non-Stop Hits
02:00Non-Stop Hits!
07:00Non-Stop Hits
11:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits
18:00Totally 10s!
21:00Worldwide Hits!
22:00Non-Stop Hits
02:0020 Unexpectedly Great Collabs!
00:00HD Hits!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV World Stage: Alicia Keys
03:00MTV Family Legacy
03:20MTV Asks: Doja Cat
03:45Craig David: I Want My MTV
04:05HD Hits!
04:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
06:00MTV Rewind: 2020
07:00MTV Top 20
08:00MTV Live Vault!
09:30Global Beats!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00MTV World Stage: Alicia Keys
12:00MTV Family Legacy
12:20MTV Asks: Doja Cat
12:45Craig David: I Want My MTV
13:05HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2020
15:00MTV Top 20
16:00MTV Live Vault!
17:30Global Beats!
18:00Rock.Alt.Indie
19:00MTV World Stage Highlights:...
20:00World Stage: Marshmello
20:45World Stage: Hardwell
21:05HD Hits!
21:30MTV Rewind: 2020
23:00MTV Top 20
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00Dua Lipa: MTV Live Stage
03:00World Stage: Tom Grennan
03:20World Stage: OneRepublic Malta...
03:45HD Hits!
04:3090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Smells Like... The 90s!
09:00The Power Of 90s Love!
12:00Mmm Bop! Perfect Pop
16:00Top Hits Of 1996!
19:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Get The Party Started!
00:00Dancefloor Fillers!
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Chillout Zone
16:0040 Unforgettable Hits From The...
17:00Non-Stop Y2Ks!
20:00Crazy In Love!
22:00Hits Don’t Lie
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Power Ballad Heaven!
06:00Forever 80s
08:00Electric 80s!
12:00Rock Anthems!
14:00Tell It To My Heart! 50 Girls...
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Power Ballad Heaven!
21:00Indie 80s!
23:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Black
20:00MB Online A
22:00MB Online A
00:00Hits Only
01:00Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Hits Only
15:00Hits Only
17:00Hot.now
18:00Countdown Deluxe
19:00Teufel Top Ten
20:00Hits Only
20:51Jukebox
21:00Rock Antenne Deluxe
23:00Hits Only
01:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Totally Indie
14:00Rough Riff
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Electric Jam
22:00Street Buzz
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00Hall of Fame
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00Pearl Jam
00:00Primal Scream
02:01Various Artists
02:36Eric Clapton & Steve Winwood
03:00Leon Bridges
05:20Various Artists
05:53Noel Gallagher
06:02Foo Fighters
07:42Fontaines DC
08:35Jessie J
09:06The Police
10:34Various Artists
11:40Eric Clapton & Steve Winwood
12:00Leon Bridges
14:20Various Artists
14:53Destiny’s Child
15:00Lorde
16:52Ziggy Marley
17:47The Stranglers
19:32AJR
20:31Various Artists
20:50Led Zeppelin
21:03Robert Plant
22:34Linkin Park
00:00Swedish House Mafia
01:22Various Artists
02:51Led Zeppelin
03:00Robert Plant
04:31Ensemble Intercontemporain, M. Pintscher: Zappa, Gander, Varése, Zorn
03:30Plácido Domingo - gala ve Versailles
04:52Intermezzo
06:20R. Strauss: Arabella v Teatro Real, Madrid
06:30Intermezzo
09:23Les Siécles a F.-X. Roth: Stravinskij
10:00Les Siécles a F.-X. Roth: Koncert ke 20. jubileu
11:57Jascha Heifetz - bohem nadaný houslista
14:00R. Strauss: Daphne v Berlínské státní opeře
15:27Intermezzo
17:13M. Argerich hraje Chopinův Klavírní koncert č.1
18:00Balet Companía Antonio Gades: Fuenteovejuna
18:46G. Verdi: Ernani v Opeře královny Sofie ve Valencii
20:30A to JazZ Festival: Snarky Puppy
22:45A to JazZ Festival: Jazzanitza
00:20Jimmy Witherspoon Quartet - Multiplatino
00:55Rocío Molina, kytarová trilogie III: Vuelta a uno
01:38Intermezzo
03:03G. Verdi: La Traviata v Gran Teatre del Liceu
03:30Christian Zacharias at the Gianadda Foundation: Tchaikovsky, Schubert
00:40Crystal Pite: Revisor
02:14Hervé Koubi - Odyssey
03:45InterMezzo
04:46Puccini's La Bohéme at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
06:00Jakub Józef Orlinski, Il Pomo d’Oro - Facce d'amore
07:58InterMezzo
09:08Claudio Abbado, Berliner Philharmoniker: Mahler
09:30Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2021
11:07InterMezzo
12:26Rameau's Les Boréades at the Opéra de Dijon
13:00Damien Guillon, Le Banquet Céleste: Bach - Saintes
15:34InterMezzo
16:34Jerusalem Chamber Music Festival: Rachmaninov, Weinberg
17:00Jerusalem Chamber Music Festival: Mendelssohn, Attahir, Beethoven
18:11Jerusalem Chamber Music Festival: Klein, Bruch, Schubert
19:31Fre3 Women - Banlieues Bleues
21:00Marc Ribot & The Jazz-Bins - Banlieues Bleues
21:49ONJ - Dancing in your Head(s) - La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
23:03Armenian State Symphony Orchestra, Sergey Smbatyan: Khachaturian, Baghdasaryan, Bizet
00:00InterMezzo
00:48Lucas Debargue plays Fauré, Ravel, Delplace and Debargue
02:00Fondation Singer Polignac: Justin Taylor et Sophie de Bardonnéche
03:10Special Concert International Women's Day: Maria Joao Pires plays Schubert and Debussy
04:09Bach - Partitas for Solo Violin
00:53Discovering Masterpieces – Debussy – La Mer
02:07Dvořák - Cello Concerto in B minor, Op. 104
02:35CMIM Voice 2022 - Final: Sarah Dufresne
03:22Liszt - Bénédiciton de Dieu dans la solitude S.173
03:39Mozart - Piano Concerto No. 27, KV 595
04:00Rachmaninoff - Piano Concerto No. 4, Op. 40
04:36Tales of Two Cities: Leipzig-Damascus Coffee House
05:03CMIM Voice 2022 – Semi-final: Hugo Laporte
06:42Modena - City of Belcanto
07:01Chopin - Ballade No. 1, Op. 23
07:26Classica Spotlight
07:38Bruckner - Symphony No. 4
08:02Works by Matteis, Tartini, Bach & Vivaldi
09:17Who has stolen the Boléro by Maurice Ravel?
09:49Villa-Lobos - String Quartet No. 8
10:42Haydn - Symphony No. 45 'Farewell'
11:11Classica Spotlight
11:38Waldbühne 2004 - Tchaikovsky night
12:03Rimsky-Korsakov - Kitezh Suite
13:42La Bayadére
14:06Villa-Lobos - String Quartet No. 9
16:14A Mozart Concert from Berlin
16:48Discovering Masterpieces – Strauss
18:01Semi Final II - Liszt Competition 2017
18:31Bach - Brandenburg Concertos
19:00Saint-Saëns - Carnival of the Animals
20:35Rachmaninoff & Dvořák Trios
21:09Classica Spotlight
21:34Franck - Stradella
22:00Waldbühne 2003 - A Gershwin Night
23:58Napoli - Music's forgotten capital -I
01:49Nino Rota - La notte di un nevrastenico
02:11IVC 2021 - Semi-finals: Brahms, Britten a. o.
02:52Schumann - Humoreske, Op. 20
03:16Classica Spotlight
03:43Mozart - Piano Concerto No. 23 in A major
04:00Wagner - Parsifal Act I. Prelude
04:28Rocamadour: W. A. Mozart's short Masses
04:43NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00NOVOSTI PERVOGO
10:00KhITMIKS
10:10NOVOSTI PERVOGO
12:00KhITMIKS
12:10NOVOSTI PERVOGO
13:00KhITMIKS
13:10NOVOSTI PERVOGO
15:00KhITMIKS
15:10NOVOSTI PERVOGO
16:00SUPERNOVA
16:10VAJBChART
17:00KhITMIKS
17:30NOVOSTI PERVOGO
18:00KhITMIKS
18:10NOVOSTI PERVOGO
19:00KhITMIKS
19:10LikeChas
21:00RESPEKT
22:00NOVOSTI PERVOGO
23:00KhITMIKS
23:10NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00